pošli tiskni

Jo-jo - Dřevěné hračky

Seřadit produkty dle: názvu ceny

Dřevěné jo-jo vosa

Oblíbené dřevěné JO-JO s motivem vosy je vhodným, drobným dárkem pro Vaše ratolesti nebo přátelé, kteří si rádi hrají. Nevhodné pro děti do 3 let z důvodu dlouhé šňůry. Výrobek splňuje požadavky EU na bezpečnost hraček. Rozměry výrobku ? 55 x 30 mm. Baleno v průhledném sáčku.
Informace o produktu
Cena s DPH: 75 Kč
ks

Dřevěné jo-jo žabka

Oblíbené dřevěné JO-JO s motivem žabky je vhodným, drobným dárkem pro Vaše ratolesti nebo přátelé, kteří si rádi hrají. Nevhodné pro děti do 3 let z důvodu dlouhé šňůry. Výrobek splňuje požadavky EU na bezpečnost hraček. Rozměry výrobku ? 55 x 30 mm. Baleno v průhledném sáčku.
Informace o produktu
Cena s DPH: 75 Kč
ks

Dřevěné jo-jo beruška

Oblíbené dřevěné JO-JO s motivem berušky je vhodným, drobným dárkem pro Vaše ratolesti nebo přátelé, kteří si rádi hrají. Nevhodné pro děti do 3 let z důvodu dlouhé šňůry. Výrobek splňuje požadavky EU na bezpečnost hraček. Rozměry výrobku ? 55 x 30 mm. Baleno v průhledném sáčku.
Informace o produktu
Cena s DPH: 75 Kč
ks

Dřevěné jo-jo tygřík

Oblíbené dřevěné JO-JO s motivem tygříka je vhodným, drobným dárkem pro Vaše ratolesti nebo přátelé, kteří si rádi hrají. Nevhodné pro děti do 3 let z důvodu dlouhé šňůry. Výrobek splňuje požadavky EU na bezpečnost hraček. Rozměry výrobku ? 55 x 30 mm. Baleno v průhledném sáčku.
Informace o produktu
Cena s DPH: 75 Kč
ks